parmak-izli-gozluk.png
so-en.png
so-tr.png
so-en2.png

SO Kayıt

SO etkinliklerine giriş yapabilmek için adınıza özel yaka kartınızı ve QR kodunuzu 20 Şubat, Çarşamba gününden itibaren Öğrenci Merkezi Giriş Kat'ta bulunan SO kayıt masasından alabilirsiniz. QR kodu olmayan öğrenciler etkinliklere giriş yapamayacaklardır. Etkinlikler esnasında yoğunluk yaşanmaması için lütfen yaka kartınızı önceden alınız ve SO haftası boyunca yanınızda bulundurunuz. 

Etkinliklerde kota kısıtlaması olabileceğinden, katılacağınız her bir etkinliğe LinkProfessional üzerinden ayrı ayrı kayıt yaptırınız.

SO Etkinlik Kayıt

Önemli Not: SO etkinliklerinin dili Türkçe’dir. Yabancı uyruklu öğrencilerin, SO kapsamında katılacakları her bir etkinlik için en geç 20 Şubat'a kadar LinkProfessional üzerinden kayıtlarını tamamlamaları gerekmektedir. Bu tarihe kadar kayıt alınan etkinliklerde teknik uygunluk doğrultusunda Türkçe-İngilizce çeviri hizmeti sunulacaktır. Simultane tercüme hizmeti sunulacak etkinlikler için 24 Şubat Pazar günü programı kontrol ediniz. Tüm yabancı uyruklu öğrencilerimiz programda belirtilen etkinliklere katılabilirler.

Sectoral Orienteering 2019

SO: Career Days Reengineered The ÖzÜ Way

Sektörel Eğitim ve Profesyonel Gelişim ekibinin düzenlediği en kapsamlı etkinliklerden biri olan ve bu yıl dokuzuncusunu düzenlenlediğimiz “Sectoral Orienteering” 25 Şubat – 1 Mart 2019 tarihleri arasında Çekmeköy Kampüsü’nde gerçekleşiyor.

Sektörel sohbetler, paneller, vaka çalışmaları, mülakat simülasyonları, kültürel ve sportif etkinlikler, teknik geziler, söyleşiler, atölye çalışmaları gibi pek çok konuda, iş dünyasının önde gelen isimlerini öğrencilerimizle buluşturuyoruz.

Kişisel ilgi alanlarını ve farklı kariyer hedeflerini de dikkate alarak hazırlık sınıfı öğrencilerimizden mezunlarımıza kadar herkesin faydalanabileceği bu eşsiz programda; farklı sektör ve alanlardan yaklaşık 80 kurum, 100’ün üzerinde etkinlikle Sectoral Orienteering programında yer almaktadır.

Sektörel Eğitim ve Profesyonel Gelişim
sectoraledu@ozu.edu.tr
professional@ozu.edu.tr