parmak-izli-gozluk.png
so-en.png
so-tr.png
so-en2.png

SO Kayıt

20 Şubat 2019 tarihine kadar LinkProfessional üzerinden genel kaydınızı tamamlayın.

SO Genel Kayıt

Genel kaydınızı tamamladıktan sonra adınıza özel yaka kartınızı ve QR kodunuzu 20 Şubat, Çarşamba gününden itibaren  Öğrenci Merkezi Giriş Kat'ta bulunan SO kayıt masasından alabilirsiniz.

Etkinliklerde kota kısıtlaması olabileceğinden, katılacağınız her bir etkinliğe ayrı ayrı kayıt yaptırın.

SO Etkinlik Kayıt

Önemli Not: SO etkinliklerinin dili Türkçe’dir. Yabancı uyruklu öğrencilerin, SO kapsamında katılacakları her bir etkinlik için en geç 20 Şubat'a kadar internet üzerinden kayıtlarını tamamlamaları gerekmektedir. Türkçe-İngilizce çeviri hizmetleri, yalnızca yabancı uyruklu öğrencilerimizin bu tarihe kadar kaydolacakları etkinlikler için sağlanacaktır.

Sectoral Orienteering 2019

SO: Career Days Reengineered The ÖzÜ Way

Sektörel Eğitim ve Profesyonel Gelişim ekibinin düzenlediği en kapsamlı etkinliklerden biri olan ve bu yıl dokuzuncusunu düzenlenlediğimiz “Sectoral Orienteering” 25 Şubat – 1 Mart 2019 tarihleri arasında Çekmeköy Kampüsü’nde gerçekleşiyor.

Sektörel sohbetler, paneller, vaka çalışmaları, mülakat simülasyonları, kültürel ve sportif etkinlikler, teknik geziler, söyleşiler, atölye çalışmaları gibi pek çok konuda, iş dünyasının önde gelen isimlerini öğrencilerimizle buluşturuyoruz.

Kişisel ilgi alanlarını ve farklı kariyer hedeflerini de dikkate alarak hazırlık sınıfı öğrencilerimizden mezunlarımıza kadar herkesin faydalanabileceği bu eşsiz programda; farklı sektör ve alanlardan yaklaşık 80 kurum, 100’ün üzerinde etkinlikle Sectoral Orienteering programında yer almaktadır.

Sektörel Eğitim ve Profesyonel Gelişim
sectoraledu@ozu.edu.tr
professional@ozu.edu.tr